0

سبد خرید شما خالی است.

[vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]هزینه ایاب و ذهاب در چه مناطقی رایگان می باشد؟

هزینه ایاب و ذهاب در مناطق یک الی بیست رایگان بوده اما خارج از این مناطق و در حومه شامل حداقل هزینه ممکن می باشد.

بیمار به چه صورت پذیرش می شود؟

نحوه پذیرش بدین نحو است که در موارد غیر اورژانسی ۲۴ الی ۴۸ ساعت قبل جهت تعیین وقت با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل شود.

نحوه پرداخت

پرداخت می تواند بصورت نقدی یا واریز به حساب در محل صورت پذیرد.

نحوه پذیرش بیمارهای اورژانسی به چه صورت است؟

پذیرش در موارد اورژانسی بدون محدودیت در زمان تماس صورت می پذیرد. بدین نحو که بعد از تماس شما در تمام اوقات شبانه روز دکتر پتیران با توجه به دوری یا نزدیکی مسیر در اسرع وقت در محل حاضر خواهد شد.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]واکسیناسیون

واکسیناسیون در پت های خانگی در تامین بهداشت جامعه حیوانات و انسانها امری ضروری است که از بسیاری از بیماریهای خطرناک بخصوص در سنین پایین جلوگیری کرده و باعث ایمنی و مقاومت حیوان از بسیاری از ویروسها و باکتریها می شود.

برند واکسنها:

واکسنهای ارائه شده توسط دکتر پتیران از برندهای مرغوب جهانی بوده و به هیچ عنوان واکسنهای چینی عرضه نمی گردد. اغلب این واکسنها از برندهای آمریکایی، هلندی و روسی می باشد.

واکسیناسیون در سگها:

اولین واکسن در ۴۲ روزگی زده می شود و تکرار آن در دو نوبت در فاصله های ۲ تا ۴ هفته انجام می شود. واکسن حاری در ۳ ماهگی تزریق می گردد.

واکسیناسیون در گربه ها:

اولین واکسن در ۵۶ روزگی زده می شود و تکرار آن در دو نوبت در فاصله های ۲ تا ۴ هفته انجام می شود. واکسن حاری در ۳ ماهگی تزریق می گردد.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]